به راحتی تماس بگیرید: 09122801580

به راحتی تماس بگیرید

09122801580

درباره ما

به نام خداوند بخشنده مهربان
مهر برتر فعالیت تحقیقاتی خود را از سال 88 با محوریت ارتقاء کیفی تولیدات داخلی در زمینه طراحی محیطی و دکوراسیون داخلی مدرن آغاز نموده است و اینک افتخار داریم با بهره مندي از توان هنرمندان جوان و خوش ذوق اين آب وخاك و بكارگيري ماشین آلات و ابزار حرفه ای با استفاده از مواد اولیه مناسب و راهنمائی شما عزیزان بتوانیم گامهاي مؤثري درعرصه صنعت هنر و طراحی محیط کار و زندگی به سبک امروز برداشته وبا تولید محصولات بسیار زیبا و باکیفیت و ارائه خدمات ارزشمند برای کمپانی های برتر و برگزیده کشور، شرکت های خصوصی و دولتی ، سازمانها و ادارات ، دانشجویان و دانش پژوهان ،و سایر اقشار جامعه به گونه ای متمایز در کنار شما بزرگواران باشیم.
مجموعه مهر برتر با بیش از 10 حوزه فعالیت در زمینه های تامین نیازهای اداری و مسکونی قادر است بیشتر ین نیاز شما را در قالب پک مناسب ارائه نموده و ضمن کاهش تعداد پیمانکاران ، برای شما خاطری آسوده به ارمغان بیاورد.
مهر برتر با شعار :
” در عرصه تکنولوژی روز دنیای کیفیت و برتری همیشه برای رقابت آماده ایم”
و در صورت نیاز ، حاضر است با تصمیم سازی های حرفه ای حضور خود را در کنار شما برای تصمیم گیری های درست و بجا پرنگ نموده و به عنوان مجمو ئه ای قابل اعتماد برای همیشه در کنار شما باقی بماند.
ما با همه توانمندی های مجموئه خود خالصانه و با صداقت به موازات شما به سلامت ، پیشرفت و توسعه روزافزون حوزه فعالیت شما می اندیشیم و تعلق سازمانی شما را به عرصه ظهور می رسانیم.
درآمد مجموعه ما متکی بر ارائه راهکارهای کاهش هزینه خدمات مورد نیاز خریداران و افزایش رضایت مندی کارکنان شرکتها و ادارات و سایر کاربران استوار بوده و خریداران قالباً با میل و رقبت درآمد حاصل از صرفه جوئی را هزینه بهبود فرایند ها مجموئه خود می نمایند.
اینجانب سابق بر فعالیت در بخش خصوصی افتخار حضور در کمپانی های معتبر داخلی را داشته و تجربیات خود را مرحون شاگردی اساتید صاحب نام این حوزه می دانم.
هم اکنون با چند پروژه جاری اداری و مسکونی ، بیمارستانها ،دانشگاه ها و غیره در زمینه تامین متریال در حوزه دکوراسیون داخلی مشغول بوده و درآمد حاصل را در حوزه تامین تجهیزات با کیفیت برند های اروپائی هزینه نموده ایم که گلاس برد های آموزشی با مشخصات فنی پیوست یکی از این محصولات می باشد.قطعاً لذت نگارش بر روی گلاس برد برای شما بزرگواران و دوستانتان ماندگار خواهد بود و پرسنل خدماتی نظافت سریع و راحت آن را تجربه و تعریف خواهند نمود.
از اینکه مارا همین قدر پذیرا بودید صمیمانه سپاسگزاریم.