درباره مهر برتر

به نام خداوند بخشنده مهربان

مهر برتر فعالیت تحقیقاتی خود را از سال 88 با محوریت ارتقاء کیفی تولیدات داخلی در زمینه طراحی محیطی و دکوراسیون داخلی مدرن آغاز نموده است و اینک افتخار داریم با بهره‌مندی از توان هنرمندان جوان و خوش‌ذوق این آب و خاك و بكارگیری ماشین آلات و ابزار حرفه‌‌ای با استفاده از مواد اولیه مناسب و راهنمائی شما عزیزان بتوانیم گام‌های مؤثری درعرصه صنعت هنر و طراحی محیط کار و زندگی به سبک امروز برداشته و با تولید محصولات بسیار زیبا و باکیفیت و ارائه خدمات ارزشمند برای کمپانی‌های برتر و برگزیده کشور، شرکت‌های خصوصی و دولتی، سازمان‌‌‌ها و ادارات، دانشجویان و دانش‌پژوهان، و سایر اقشار جامعه به گونه‌ای متمایز در کنار شما بزرگواران باشیم.

مجموعه مهر برتر با بیش از 10 حوزه فعالیت در زمینه‌های تامین نیازهای اداری و مسکونی قادر است بیشترین نیاز شما را در قالب پک مناسب ارائه نموده و ضمن کاهش تعداد پیمانکاران، برای شما خاطری آسوده به ارمغان بیاورد.

مهر برتر با شعار:
“در عرصه تکنولوژی روز دنیای کیفیت و برتری همیشه برای رقابت آماده‌‌ایم” جلو رفته و در صورت نیاز، حاضر است با تصمیم‌سازی‌‌های حرفه‌‌ای حضور خود را در کنار شما برای تصمیم‌گیری‌‌های درست و بجا پرنگ نموده و به عنوان مجموئه‌‌ای قابل اعتماد برای همیشه در کنار شما باقی بماند.

ما با همه توانمندی‌‌‌های مجموئه خود خالصانه و با صداقت به موازات شما به سلامت، پیشرفت و توسعه روزافزون حوزه فعالیت شما می‌‌اندیشیم و تعلق سازمانی شما را به عرصه ظهور می‌‌رسانیم.

درآمد مجموعه ما متکی بر ارائه راهکارهای کاهش هزینه خدمات مورد نیاز خریداران و افزایش رضایت‌مندی کارکنان شرکت‌ها و ادارات و سایر کاربران استوار بوده و خریداران قالباً با میل و رقبت درآمد حاصل از صرفه جوئی را هزینه بهبود فرایندها مجموئه خود می‌نمایند.

اینجانب سابق بر فعالیت در بخش خصوصی افتخار حضور در کمپانی‌های معتبر داخلی را داشته و تجربیات خود را مرحون شاگردی اساتید صاحب نام این حوزه می دانم.

هم اکنون با چند پروژه جاری اداری و مسکونی، بیمارستانها، دانشگاه‌ها و غیره در زمینه تامین متریال در حوزه دکوراسیون داخلی مشغول بوده و درآمد حاصل را در حوزه تامین تجهیزات با کیفیت برندهای اروپائی هزینه نموده‌ایم که گلاس بردهای آموزشی با مشخصات فنی پیوست یکی از این محصولات می‌ باشد. قطعاً لذت نگارش بر روی گلاس‌برد برای شما بزرگواران و دوستانتان ماندگار خواهد بود و پرسنل خدماتی نظافت سریع و راحت آن را تجربه و تعریف خواهند نمود.

از اینکه مارا همین قدر پذیرا بودید صمیمانه سپاسگزاریم.