به راحتی تماس بگیرید: 09122801580

وایت برد شیشه ای80در100

توضیحات

وایت برد شیشه ای80در100 چیست و چه مشخصاتی دارد ؟

این محصولات از شیشه های سوپر کلیر سکوریت با ضخامت 6 میلیمتر تولید می شوند.

ابزار دیاموند و حاشیه نیم دایره دارای نوار “مغناطیسی” رایگان  با تنوع رنگ محبوبیت این کالا را دوچندان کرده است.

امروزه وایت برد های شیشه ای به لحاظ زیبائی چشمگیر ، تنوع رنگ و ابعاد ، وسازگاری با طراحی محیطی بسیار مورد توجه و استفاده مدیران و افراد با سلایق خاص قرارگرفته است.

تخته وایت برد های شیشه ای را فقط با نشان استاندارد حک شده بر روی محصول تهیه فرمائید.

این نشان حاکی از کیفیت مطلوب ، سطح صاف و بدون انحنا و خط و خش ، ظریب ایمنی بالا و خاصیت پودر شوندگی به هنگام برخورد اجسام سخت میباشد.

استفاده از پوشش رنگ های اروپائی با ترکیب خاصی از مات کننده ها، میزان رفلکس نور و دوبینی خطوط را به حداقل رسانده است.

ماندگاری همیشه گی این نوع پوشش رنگ در کوره های 700 درجه نیز از مزیت های دیگر گلاس برد های مغناطیسی مهر برتر می باشد.

استفاده همزمان وایت بردهای شیشه ای به عنوان پرده ویدئو پروژکشن از قابلیت ها و مزیت های بی مثال محصولات مهر برتر می باشند.

وایت برد های شیشه ای ” مهر برتر “به لحاظ کیفیت، زیبایی، دوام و طول عمر بی رقیب در خاورمیانه و رقیب سرسخت مشابه اروپایی است.

و از نظر قیمتی” با این مشخصات فنی”بدون شک رقیب و همتا ندارد.

شرایط آب و هوائی محیط هیچ تاثری بر روی این محصولات ندارند.

کیفیت گلاس برد های مغناطیسی و ساده  مهر برتر هیچگاه ، تاکید می کنیم هیچگاه و تحت هیچ شرایطی تغییر نمیکند.

وایت برد های شیشه ای معمولا به راحتی پاک می شوند و برای این کار نیازی به مواد شویند و بهداشتی نیست.

(“تخته،وایت،برد،شیشه،ای،مغناطیسی،80 در100″گلس برد”)

معرفی و کاربرد های محصول:

امروزه وایت برد های شیشه ای به لحاظ زیبائی چشمگیر ، تنوع رنگ و ابعاد ، وسازگاری با طراحی محیطی بسیار مورد توجه و استفاده مدیران و افراد با سلایق خاص قرارگرفته است.

(“وایت برد های شیشه ای“) یا (“گلس بردها”) ساده و مغناطیسی محصولاتی بسیار زیبا، پرتنوع و کاربردی هستند که جایگزین (“وایت،برد،های،معمولی”) و (“تخته، سیاه”) قدیمی شده اند.

این کالای باکیفیت با طول عمر بیش از 10 سال در رنگ ها و طرح ها و سایز های مختلف  با ایزار و مواد اولیه گوناگون تولید و عرضه می شوند. دوام و طول عمربالا،زیبائی،کیفیت و تنوع رنگ “از دیگر مزایای تخته وایت برد های شیشه ای ساده و مغناطیسی است. در دراز مدت هزینه تمام شده هم به این مزیت ها افزوده می گردد.

استفاده همزمان وایت بردهای شیشه ای به عنوان پرده ویدئو پروژکشن از قابلیت ها و مزیت های بی مثال این کالا است.

علت طول عمر وایت برد های شیشه ای مقاومت شیشه در برابرشرایط و واکنش های شیمیائی محیطی مخصوصا بین ماژیک و سطح شیشه است، این نقطه ضعف با کدر شدن سطح (“تخته وایت برد های معمولی”)  کاملا مشهود است.برای زیبائی بیشتر(“گلس بردها”) از ابزار دیاموند و حاشیه های کرو استفاده می شود.

این کالا درطراحی نقشه کشی و آموزش نت و موسیقی و معماری نیز کاربرد دارد.

بزرگترین مزیت وایت برد های شیشه ای نگارش و پاک شوندگی آسان ماژیک بر روی این محصول میباشد.

وایت برد شیشه ای مغناطیسی سفید
گلاس برد های مغناطیسی با ضخامت 6 میلیمتر و رنگ کوره ای

 (” تخته وایت برد شیشه ای”) با کیفیت چه مشخصاتی دارد؟

وایت برد های شیشه ای نیز مانند سایر محصولات در بازار تنوع زیادی دارند.

(“بهترین،وایت برد،های،شیشه ای”) از شیشه های(” سوپر کلیر”) درجه یک

با ضخامت 6 میلیمتر(” صرف نظر از تاثر مستقیم ضخامت شیشه بر مقاومت کالا این موضوع در رفلکس گلاس برد ها نیز بسیار اثر گذار میباشد”)”

و

سکوریت شده

و

حاشیه ی نیم دایره

و

رنگ های کوره ای با کیفیت در کوره های گازی 700 درجه تولید می شوند.

استفاده از پوشش رنگ های اروپائی با ترکیب خاصی از مات کننده ها و سند بلاست شیشه ضمن ایجاد یک نواختی در رنگ آمیزی پشت گلاس برد بر رفلکس و دو بینی محصولات  تاثیر مستقیم و مثبت دارد..

نشان استاندارد بر روی محصول حاکیت از کیفیت مطلوب ، سطح صاف و بدون انحنا و خط و خش ، ظریب ایمنی بالا و خاصیت پودر شوندگی به هنگام برخورد اجسام سخت دارد.

("وایت برد شیشه ای با کیفیت دارای نشان استاندارد")
(“وایت برد شیشه ای با کیفیت دارای نشان استاندارد”)

تنوع کالا:

(“تخته،وایت،برد؛های،-شیشه ای،مشکی،و،رنگی”) در رنگ های شاد و جذاب تولید و عرضه میگردند، تنوع رنگ باعث می شود تا طراحان محیطی از این محصول برای زیباتر نمودن فضای موجود استقبال نمایند.

این محصول پرکاربرد،زیبا وچشم نوازتقریبا به یکی از نیازهای اصلی برای مدیران ادارات، یا شروع هر کسب و کار وفضاهای آموزشی تبدیل شده است.

یکی از زیباترین و پرفروش ترین محصولات “تخته-وایت-بردهای -شیشه ای- مشکی مغناطیسی” میباشد.

ماژیک های فلورسنت بر روی وایت برد های شیشه ای مشکی درخشندگی و زیبائی بیشتری داشته و جذابیت این کالا را دوچندان می نماید.

ماژیک فلورسنت
“ماژیک های فلورسنت” بسیار جذاب و مخصوص “تخته-وایت-برد های-شیشه ای- با رنگ های تیره” و مخصوصا “مشکی” هستند این کالا با اختلاف زیاد از بهترین و پرطرفدار ترین و با کیفیت ترین ماژیک دنیا میباشند. نگارش و پاک شوندگی آسان ماژیک های فلوروسنت این کالا را بسیار محبوب ساخته است
(ماژیک،وایت،برد،شیشه ای")
(ماژیک،فلورسنت مخصوص وایت،برد،شیشه ای مشکی”)

روی (“برد های،شیشه ای ، مغناطیسی “) میتوان ازعکسی یا بروشورنیز برای انتقال مفاهیم آموزشی ،اطلاعات و اشتراک گزاری مطالب به دیگران بهره برد..

برای نصب بروشور بر روی وایت برد های شیشه ای باید ار سوپر مگنت های نئودمیوم استفاده نمود چرا که آهن رباهای کربنی قدرت جذب لازم برای استفاده روی شیشه ای 6 میلیمتری را ندارند.

مگنت های نئودمیوم دایره با ابعاد 15*5 و مربع با ابعاد 10*10*5 برای این کار مناسب هستند.

مگنت های نئودمیوم
مگنت های نئودمیوم مخصوص وایت برد های شیشه ای

(“تفاوت،تخته،وایت برد،شیشه‌ای،با سایر محصولات”)

تخته‌های سیاه در گذشته بیشتر در مدارس استفاده می شد. در حالی که “گلس بردها” بسیار لوکس هستند و تقرایبا در تمام حوزه های به کار برده می‌شوند. روی گلس برد می‌توان از انواع ماژیک های وایت برد استفاده نمود ، در حای که در تخته وایت برد های معمولی و تخته سیاه این امر محدودیت های زیادی دارد.

بر خلاف تخته وایت برد های معمولی، وایت برد های شیشه ای طول عمر بسیار بالایی دارد. و به سادگی از بین نمی‌رود. “تخته-وایت-برد-شیشه-ای “جایگزین دوکاره بسیار مناسبی برای (“پرده ویدئو پروژکشن”) است، در حالی که کاربرد تخته وایت‌ بردهای معمولی صرفا برای نوشتن موضوعات است.

گلاس برد ها سکوریت هستند یعنی علاوه بر افزایش مقاومت در برابر ضربات مستقیم با اجسام سخت هنگام بروز حوادث طبیعی هم خاصیت پودر شوندگی دارند و به کسی آسیب نمی زنند.

در تمام فضاهای اداری و آموزشی از تخته وایت برد های شیشه ای مغناطیسی چشم نواز “گلس برد” با رنگ دلخواه می توان به جای تخته‌های سیاه یا وایت برد های قدیمی استفاده نمود.

گاهی ممکن است اجسام به شیشه برخورد کند. از این‌رو  استفاده از تخته-وایت-برد-های-شیشه ای در مدارس و مراکز آموزشی مرتبط با کودکان از حساسیت بالای برخوردار است.پس قبل از خرید از سکوریت بودن محصولات حتمنا اطمینان حاصل فرمائید.

با توجه به مشخصات فنی و محاسبات وزنی روشن است که  گلس برد ها به صورت نرم از محصولات سایرکالاهای  مشابه سنگین ترهستند پس هنگام نصب این کالا بهتر است از اتصالات مقاوم در برابر زلزله استفاده شود.

(“تخته،وایت،برد،شیشه،ای،مغناطیسی،80 در100″گلس برد”)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “وایت برد شیشه ای80در100”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *