به راحتی تماس بگیرید: 09122801580

(“تخته وایت برد شیشه ای رنگی مغناطیسی کوره ای سایز 100 در 200”)

(“تخته وایت برد شیشه ای رنگی مغناطیسی کوره ای سایز 100 در 200”)

گلاس کالر برد – برد های شیشه ای نارنجی در ابعاد 100 در 200 – سکوریت سوپرکلیر با ابزار دیاموند – نصب شده بر روی پارتیشن

اشتراک گذاری:

توضیحات

(“تخته وایت برد شیشه ای رنگی مغناطیسی کوره ای سایز 100 در 200”)، از شیشه های سوپر کلیر سکوریت با ضخامت 6 میلیمتر تولید می شوند.

امروزه وایت برد های شیشه ای به لحاظ زیبائی چشمگیر ، تنوع رنگ و ابعاد ، وسازگاری با طراحی محیطی بسیار مورد توجه و استفاده مدیران و افراد با سلایق خاص قرارگرفته است.

تخته وایت برد های شیشه ای را فقط با نشان استاندارد حک شده بر روی محصول تهیه فرمائید. این نشان حاکی از کیفیت مطلوب ، سطح صاف و بدون انحنا و خط و خش.ضریب ایمنی بالا و خاصیت پودر شوندگی به هنگام برخورد اجسام سخت میباشد.

استفاده از پوشش رنگ های اروپائی با ترکیب خاصی از مات کننده ها، میزان رفلکس نور و دوبینی خطوط را به حداقل رسانده است.

ماندگاری همیشه گی این نوع پوشش رنگ در کوره های 700 درجه نیز از مزیت های دیگر گلاس برد های مغناطیسی مهر برتر می باشد.

استفاده همزمان وایت بردهای شیشه ای به عنوان پرده ویدئو پروژکشن از قابلیت ها و مزیت های بی مثال محصولات مهر برتر می باشند.

بعد از ساخت تخته وایت برد شیشه ای حاشیه ها را نیم دایره نموده و از ابزار دیاموند و نوار “مغناطیسی” رایگان برای بالا بردن کیفیت آن استفاده می شود.

وایت برد های شیشه ای ” مهر برتر “به لحاظ کیفیت، زیبایی، دوام و طول عمر بی رقیب در خاورمیانه و رقیب سرسخت مشابه اروپایی است.

و از نظر قیمتی” با این مشخصات فنی”بدون شک رقیب و همتا ندارد.

شرایط آب و هوائی محیط هیچ تاثری بر روی این محصولات ندارند.

کیفیت گلاس برد های مغناطیسی و ساده  مهر برتر هیچگاه ،  تغییر نمیکند.

وایت برد های شیشه ای 100 در 200 در مدارس نیز کاربرد فراوان دارند.

 (” تخته وایت برد شیشه ای”) با کیفیت چه مشخصاتی دارد:

وایت برد های شیشه ای نیز مانند سایر محصولات در بازار تنوع زیادی دارند.

(“بهترین،وایت برد،های،شیشه ای”) از شیشه های(” سوپر کلیر”) درجه یک

با ضخامت 6 میلیمتر(” صرف نظر از تاثر مستقیم ضخامت شیشه بر مقاومت کالا این موضوع در رفلکس گلاس برد ها نیز بسیار اثر گذار میباشد”)”

و

سکوریت شده

و

حاشیه ی نیم دایره

و

رنگ های کوره ای با کیفیت در کوره های گازی 700 درجه تولید می شوند.

استفاده از پوشش رنگ های اروپائی با ترکیب خاصی از مات کننده ها و سند بلاست شیشه ضمن ایجاد یک نواختی در رنگ آمیزی پشت گلاس برد بر رفلکس و دو بینی محصولات  تاثیر مستقیم و مثبت دارد..

نشان استاندارد بر روی محصول حاکیت از کیفیت مطلوب ، سطح صاف و بدون انحنا و خط و خش ، ظریب ایمنی بالا و خاصیت پودر شوندگی به هنگام برخورد اجسام سخت دارد.

("وایت برد شیشه ای با کیفیت دارای نشان استاندارد")
(“وایت برد شیشه ای با کیفیت دارای نشان استاندارد”)

تنوع کالا:

(“تخته،وایت،برد؛های،-شیشه ای،مشکی،و،رنگی”) در رنگ های شاد و جذاب تولید و عرضه میگردند، تنوع رنگ باعث می شود تا طراحان محیطی از این محصول برای زیباتر نمودن فضای موجود استقبال نمایند.

این محصول پرکاربرد،زیبا وچشم نوازتقریبا به یکی از نیازهای اصلی برای مدیران ادارات، یا شروع هر کسب و کار وفضاهای آموزشی تبدیل شده است.

یکی از زیباترین و پرفروش ترین محصولات “تخته-وایت-بردهای -شیشه ای- مشکی مغناطیسی” میباشد.

ماژیک های فلورسنت بر روی وایت برد های شیشه ای مشکی درخشندگی و زیبائی بیشتری داشته و جذابیت این کالا را دوچندان می نماید.

ماژیک فلورسنت
“ماژیک های فلورسنت” بسیار جذاب و مخصوص “تخته-وایت-برد های-شیشه ای- با رنگ های تیره” و مخصوصا “مشکی” هستند این کالا با اختلاف زیاد از بهترین و پرطرفدار ترین و با کیفیت ترین ماژیک دنیا میباشند. نگارش و پاک شوندگی آسان ماژیک های فلوروسنت این کالا را بسیار محبوب ساخته است
(ماژیک،وایت،برد،شیشه ای")
(ماژیک،فلورسنت مخصوص وایت،برد،شیشه ای مشکی”)

روی (“برد های،شیشه ای ، مغناطیسی “) میتوان ازعکسی یا بروشورنیز برای انتقال مفاهیم آموزشی ،اطلاعات و اشتراک گزاری مطالب به دیگران بهره برد..

برای نصب بروشور بر روی وایت برد های شیشه ای باید ار سوپر مگنت های نئودمیوم استفاده نمود چرا که آهن رباهای کربنی قدرت جذب لازم برای استفاده روی شیشه ای 6 میلیمتری را ندارند.

مگنت های نئودمیوم دایره با ابعاد 15*5 و مربع با ابعاد 10*10*5 برای این کار مناسب هستند.

مگنت های نئودمیوم
مگنت های نئودمیوم مخصوص وایت برد های شیشه ای

(“تفاوت،تخته،وایت برد،شیشه‌ای،با سایر محصولات”)

تخته‌های سیاه در گذشته بیشتر در مدارس استفاده می شد. در حالی که “گلس بردها” بسیار لوکس هستند و تقرایبا در تمام حوزه های به کار برده می‌شوند. روی گلس برد می‌توان از انواع ماژیک های وایت برد استفاده نمود ، در حای که در تخته وایت برد های معمولی و تخته سیاه این امر محدودیت های زیادی دارد.

بر خلاف تخته وایت برد های معمولی، وایت برد های شیشه ای طول عمر بسیار بالایی دارد. و به سادگی از بین نمی‌رود. “تخته-وایت-برد-شیشه-ای “جایگزین دوکاره بسیار مناسبی برای (“پرده ویدئو پروژکشن”) است، در حالی که کاربرد تخته وایت‌ بردهای معمولی صرفا برای نوشتن موضوعات است.

گلاس برد ها سکوریت هستند یعنی علاوه بر افزایش مقاومت در برابر ضربات مستقیم با اجسام سخت هنگام بروز حوادث طبیعی هم خاصیت پودر شوندگی دارند و به کسی آسیب نمی زنند.

در تمام فضاهای اداری و آموزشی از تخته وایت برد های شیشه ای مغناطیسی چشم نواز “گلس برد” با رنگ دلخواه می توان به جای تخته‌های سیاه یا وایت برد های قدیمی استفاده نمود.

گاهی ممکن است اجسام به شیشه برخورد کند. از این‌رو  استفاده از تخته-وایت-برد-های-شیشه ای در مدارس و مراکز آموزشی مرتبط با کودکان از حساسیت بالای برخوردار است.پس قبل از خرید از سکوریت بودن محصولات حتمنا اطمینان حاصل فرمائید.

با توجه به مشخصات فنی و محاسبات وزنی روشن است که  گلس برد ها به صورت نرم از محصولات سایرکالاهای  مشابه سنگین ترهستند پس هنگام نصب این کالا بهتر است از اتصالات مقاوم در برابر زلزله استفاده شود.

تخته وایت برد های شیشه ای مهر برتر در ترب نیز به فروش می رسد.

(“تخته وایت برد شیشه ای رنگی مغناطیسی کوره ای سایز 100 در 200”)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “(“تخته وایت برد شیشه ای رنگی مغناطیسی کوره ای سایز 100 در 200”)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *